З днем працівників соціальної сфери

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – люди, справою яких є віддана, невтомна праця на благо людей.

20:52 07.11.2021

Відновлення музею  історії соляних копалень в селищі Солотвино

Керівництво Солотвинської  селищної ради прийняло рішення про відновлення музею  історії соляних копалень, який має велике значення для майбутнього покоління та буде цікавим туристам та відвідувачам нашої громади. Музей знайомить відвідувачів з зародженням, історією та розвитком соляного промислу на Закарпатті, а також способами видобутку солі на цій території в різні історичні епохи.

18:03 04.11.2021

Всеукраїнський форум УКРАЇНА 30. Безпечна громада

Сьогодні Солотвинський селищний голова Василь Йовдій разом з  начальником Головного управління Національної Поліції в Закарпатській області  Ярославом Колесником  бере участь у  Всеукраїнському форумі УКРАЇНА 30 Безпечна громада.

12:46 04.11.2021

Співпраця Солотвинської селищної ради з ТОВ ЕКОБІОСЕРВІС з питань комплексного поводження з ТПВ

25 жовтня 2021 року до Солотвинської селищної ради офіційним листом звернулися ТОВ «ЕКОБІОСЕРВІС» з пропозицією розглянути можливість співпраці з питань комплексного поводження з твердими побутовими відходами на території Солотвинської громади із залученням новітніх інноваційних німецьких технологій та інвестицій.

11:11 03.11.2021

Відкриття поліцейської станції у селі Нижня Апша Солотвинської громади

У Солотвинській громаді Тячівського району відкрили поліцейську станцію. Відкриття нової станції здійснено в рамках реалізації проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади». Станція розташована у селі Нижня Апша, на вул. Дібрівська, 121.

13:21 02.11.2021

Протягом 29-31 жовтня на території Солотвинської ТГ Тячівського району тривають триденні навчання з питань налагодження взаємодії між органами місцевого самоврядування, професіоналами та волонтерами на випадок настання надзвичайних ситуацій у прикордонному регіоні. Захід відбувається в рамках проєкту «Транскордонне співробітництво громадських та муніципальних аварійно-рятувальних команд».

14:21 31.10.2021