Профілактика та загальна оборона в надзвичайних ситуаціях 2SOFT 4.2/71

05 лютого стартував проект      «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації», 2SOFT/4.2/71 який фінансується  Європейським союзом в рамках Спільної операційної програми Румунія- Україна 2014-2020.  В Україні партнером проекту виступає Солотвинська селищна рада, головним партнером є Комуна Сарасау повіту Марамуреш ( Румунія) .

Основною метою проекту є  розвиток співпраці між Румунією та Україною у сфері надзвичайних ситуацій, підготовка заходів, розробка підрозділів інтервенції для підвищення потенціалу управління та реагування на втручання у випадках надзвичайних ситуацій, спричинених природними ситуаціями або антропічними катастрофами, в Комуні Сарасау( Румунія) та в селищі Солотвино ( Україна).        Впровадження грантового проекту міжнародної технічної допомоги створить передумови для покращення інфраструктури селища у галузі громадської та публічної безпеки, сприятиме посиленню іміджу громади селища як надійного партнера у питаннях міжнародної співпраці.

Загальний бюджет проекту становить 488,541.99 Євро, грант ЄС: 439,687.79 євро(90%) грант для українського партнера становить 241000.86 євро, внесок партнерів 10%48,854.2 євро  ( для Солотвинської селищної ради становить 24,100.09 євро)

В рамках виконання проєкту передбачається закупівля спеціального обладнення, а саме:

• Трактор25300.00 євро;
  • Екскаватор-навантажувач89109.00 євро;
  • Машина для очищення труб - 20000.00 євро;
  • Обладнання для автоматичного очищення стоку -7500.00 євро;
  • Трактор-причіп -3700.00 євро;
  • Комунальний транспорт, спеціалізований для пожежі, прибирання снігу - 29980.00 євро;
  • Моторний насос для стічних вод - мала потужність - 165.00 євро;
  • Моторний насос для стічних вод – велика потужність - 3926.60 євро.

Термін реалізації проєкту становить 18 місяців від дня підписання грантового контракту.

Команда проєкту:

Проєктний менеджер - Маріанна ДАН

Фінансовий менеджер - Іванна Влад

Спеціаліст по закупівлях - Діана ШТЕФАН

Технічний працівник - Марина ПОП

Новий причіп з маніпулятором для Солотвинської громади

Сьогодні 13 лютого 2022 року до Солотвинської селищної ради було доставлено  новий тракторний напівпричіп  модель DL10-2M, який закуплено в рамках реалізації транскордонних проєктів. Згідно тендерної документації вартість обладнання сягла 659 900 тис. грн. Напівпричіп тракторный DL-10-2-M  з маніпулятором призначений для перевезення та самостійного завантаження/розвантаження будь якого вантажу. В цьому виконанні вантажопідйємність причіпа дорівнює 10т. Використання напівпричіпа в комунальному господарстві дасть змогу: Завантаження та вивіз гілок, мусора, тощо (з відповідним захватом та ротатором.

20:29:34 13.02.2022

Спільний румунсько-український демонстративний семінар

26 жовтня представники Солотвинської селищної ради на чолі з селищним головою Василем Йовдій взяли участь у спільному румунсько-українському демонстративному семінар в комуні Сарасау, повіт Марамуреш,Румунія.

11:26:18 29.10.2021