КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИЖНЬО-АПШАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: Україна, 90571, Нижня Апша, вул.Дібрівська, 165А, Закарпатська обл., Тячівський р-н

E-MAIL : olja.rusnak@gmail.com
apsha@likarnja@gmail.com
olja.rusnak@gmail.com

Реєстратура: +38 (096) 745-64-33.

ФІЛІЯ: Лікувальне- Діагностичне відділення

Україна, 90575, Солотвино, Закарпатская область обл. , Борканюка, 12

ГРАФІК РОБОТИ

Лікарня: цілодобово.
Поліклініка: Пн.-Пт. 8:00 до 18:00;
Сб., НД: чергування лікарів по графіку;

Офіційний сайт : https://apshalik.itmed.org/ https://apsha-lik.crl.net.ua/

ІСТОРІЯ ПРО НАС

Нижньо-Апшанська/ Дібрівська/ дільнична лікарня була відкрита в 1946 році на базі амбулаторії села Діброва, нині село Нижня Апша, яка функціонувала з 1936 року.

Першим головним лікарем Дібрівської дільничної лікарні був лікар Гайворонський.

В післявоєнні роки, протягом багатьох років, і аж до 1980 року, головним лікарем  закладу була Чепіль Валентина Петрівна, учасник Великої Вітчизняної війни, яка багато зробила для роботи лікарні і покращення медичної допомоги румуномовному населенню. В той час стаціонарна медична допомога надавалася мешканцям сіл Глибокий Потік, Малий Боуц, Великий Боуц, Карбунешть, Топчино, Подішор.

Радіус обслуговування – 15-17 кілометрів гірської місцевості. З березня 1980 року і до теперішнього часу керівником  закладу є Марина Василь Миколайович. У 2002 році, за показниками своєї роботи, наша лікарня зайняла І-е місце серед  дільничних лікарень Закарпатської області і отримала почесний диплом І-го ступеню.

До 2005 року в закладі функціонувало 35 ліжок, з них 20- терапевтичних, 10 – дитячих, 5 – пологових. Після проведення оптимізації кількість стаціонарних ліжок скорочено до 20.

Рішенням четвертої сесії VIII скликання (позачергової)  №91 Солотвинської селищної ради від 21 січня 2021 року у зв'язку зі зміною засновника лікарня була перетворена в Комунальне некомерційне підприємство «Нижньо-Апшанська лікарня» Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області.

Згідно штатного розпису в  закладі працює 33 осіб: з них  - 8 лікарів, 11 - середніх медичних працівників, 4 – молодші медичні працівники  та 10 - інші.

В лікарні, в терапевтичному відділенні, надається стаціонарна допомога з приводу серцево-судинних захворювань, захворювань органів дихання, захворювань кишково-шлункового тракту, неврологічних захворювань, а також подальше лікування та  реабілітація хворих, які лікувалися в Тячівській районній лікарні.

Комунальне некомерційне підприємство «Нижньо-Апшанська лікарня» Солотвинської селищної ради у 2020 році отримала ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та ліцензію з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Минулого року проведено капітальний ремонт лікарні, відкрито палату інтенсивної терапії, придбано необхідну медичну апаратуру.

З 2020 року лабораторія оснащена новими аналізаторами біохімічним, гематологічним і сечовим. Нещодавно для лабораторії також придбано новий сучасний мікроскоп.

В поліклінічному відділенні лікарні працює рентгенологічний кабінет, акушерсько-гінекологічний кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, лабораторія.

У зв'язку з утворенням Солотвинської територіальної громади, надання стаціонарної допомоги буде надаватися  36 тисячам мешканців сіл: Добрік, Середнє Водяне, Біла Церква, Солотвино, Глибокий Потік, Боуц, Топчино, Нижня Апша.

Окремим верстам населення з 16 лютого 2021 року введені в дію тарифи про надання платних послуг з медичного обслуговування згідно з рішенням 36 сесії VІІ скликання Солотвинської селищної ради від 23 липня 2020 року.

Послуги

Фізіотерапевтичні послуги: