Відділ культури

Начальник відділу культури:

ВЛАД МАРІЯ ВАСИЛІВНА

Адреса:  вул. Емінеску 8, каб. №1 смт.Солотвино, Тячівський район, Закарпатська область, 90575

e-mail: culturesolotvino@ukr.net

Офіційний сайт відділу культури Солотвинської селищної ради

Солотвинська дитяча школа мистецтв

Нижньоапашснька дитяча школа мистецтв

14 лютого на базі Солотвинської ШМ було проведено І відбірковий тур обласного конкурсу індивідуальних виконавців на струнно-смичкових інструментах здобувачів освіти молодших класів мистецьких шкіл Закарпатської області.

14 лютого на базі Солотвинської ШМ було проведено І відбірковий тур обласного конкурсу індивідуальних виконавців на струнно-смичкових інструментах  здобувачів освіти молодших  класів мистецьких шкіл Закарпатської області.      Учасники змагалися у двох вікових категоріях. За рішенням журі було визначено переможців конкурсу. Найгідніші конкурсанти представлятимуть свій заклад у ІІ турі конкурсу, який відбудеться у м.Ужгород. ВІТАЄМО: І МІСЦЕ – СТОЛЯРЧУК АННА – Рахівська ШМ, відібрано для участі у ІІ турі І МІСЦЕ – РУСНАК ДАРИНА – Буштинська ШМ, відібрано для участі у ІІ турі ІІ МІСЦЕ – ЛУКАЧ АРІНА- Буштинська ШМ ІІ МІСЦЕ – ПОПОВИЧ ХРИСТИНА – Ясінянська ШМ ІІІ МІСЦЕ – ЦІРИК АНТОНІНА - Буштинська ШМ ІІІ МІСЦЕ – ПРОКОП ДАНІЕЛА – Бедевлянська ШМ ІІІ МІСЦЕ – ЦЬОКА ДАРІЯ – Тересвянська ШМ ІV МІСЦЕ – СТАН НАЗАР – Углянська ШМ ІV МІСЦЕ – ЛАЗАРОВИЧ ХРИСТИНА - Ясінянська ШМ ІV МІСЦЕ – ШПИТОК ІРИНА - Тересвянська ШМ ІV МІСЦЕ – АЙБ ЮЛІАНА - Ясінянська ШМ Вітаємо всіх учасників конкурсу, бажаємо творчих успіхів та подальших перемог!

12:44:45 19.02.2024