Відділ культури

Начальник відділу культури:

ВЛАД МАРІЯ ВАСИЛІВНА

Адреса:  вул. Емінеску 5, каб. №2  смт.Солотвино, Тячівський район, Закарпатська область, 90575

Офіційний сайт відділу культури Солотвинської селищної ради

Солотвинська дитяча школа мистецтв

Нижньоапашснька дитяча школа мистецтв

Звітний концерт магістрантки Мукачівського державного університету Вівієн Сава!!!

Серед жорстких реалій сьогодення, побачити або почути щось світле та прекрасне - це як ковток свіжого повітря, як відчуття неймовірної жаги до життя. І сьогодні це сталося в стінах нашого мистецького закладу. Студентка-магістрантка Мукачівського державного університету, наша колега Вівіен Сава (клас викладача Буркало С.М.) виступила зі звітним концертом.

15:38:25 24.10.2022

Початок навчального року та вручення інструментів у мистецьких школах Солотвинської громади!!!

Вчора 06.09.2022р. відбулася дуже гарна подія, тобто нарешті учні та батьки завітали до шкіл мистецтв!!! Відбулися чудові міні концерти та вручення довгоочікуваних інструментів у Солотвинській та Нижньоапшанській школах мистецтв! Солотвинський голова Василь Йовдій люб'язно згодився розділити з нами цю радість.

10:00:19 09.09.2022