Відділ культури

Начальник відділу культури:  ВЛАД МАРІЯ ВАСИЛІВНА

Адреса:  вул. Шахтарська смт.Солотвино, Тячівський район, Закарпатська область, 90575

e-mail: culturesolotvino@ukr.net

Офіційний сайт відділу культури Солотвинської селищної ради

Солотвинська дитяча школа мистецтв

Нижньоапашснька дитяча школа мистецтв

Оголошення про фестиваль- конкурс "Битва мангалів"

Запрошуємо усіх бажаючих нашої громади, які люблять готувати на вогні, прийняти участь у фестивалі-конкурсі "Битва мангалів" , який відбудеться 28 серпня 2021року біля ЗЗСО №1(Українська школа) селища Солотвино по вулиці Європейській.

09:59:59 09.08.2021

І місце у дитячому юнацькому конкурсі образотворчого мистецтва

Учениця Солотвинської дитячої школи мистецтв Борка Адела взяла участь у дитячо-юнацькому конкурсі з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Легенди Карпат" у номінації "графіка" і здобула 1 МІСЦЕ у категорії с.

19:01:46 10.06.2021

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

23-го травня Закарпатський музей народної архітектури та побуту проводив культурно мистецьку акцію.  У ній взяли участь багато громад у тому числі і Солотвинська. Народні троїсті музики родини Шіманів зустрічали гостей біля румунської хати де заспівувала пані Олена Шіман. Заступник селищного голови Марина Василь Васильович також був присутній та підтримав наших учасників.

16:44:09 24.05.2021

15 років вишиванці!!!

Вишиванка -це символ України, який об'єднує українців у всьому світі. Коли бачимо людину у вишиванці,  одразу зрозуміло з якої країни ця людина. Сама ж Україна багата на різноманітність орнаменту, яким вкриті наші вишиванки. Кожна область відрізняється візерунками, пошиттям, відтінками та показує характер людей , які проживають там. Закарпатські візерунки одні з найрізноманітніших в нашій державі, адже вплив національностей, які нас оточують є дуже суттєвим.

10:15:16 20.05.2021

День Європи!

Щороку у 3-ю суботу травня відзначають день Європи!!

12:24:16 15.05.2021

Заслужений Закарпатський Народний Хор виступав в Солотвинській територіальній громаді

Солотвинська громада мала честь 9 травня прийняти у себе Заслужений Закарпатський Народний Хор. Глядачі приїхали з усіх кутків нашої громади чим дуже потішили гостей. Хор в свою чергу порадував нас двома концертами,  які мали різну тематику і проводився урізних приміщеннях. 1-й у костелі Св. Іштвана, 2-й у залі ресторану "Імперія ". Всі залишились задоволеними!!!

10:37:07 13.05.2021