Відділ культури

Міжнародний день музики та посвята в першокласники!

В цьому році, як і в усіх інших роках, відбувся набір першокласників Солотвинської  ДШМ, але в цьому році він був особливим, тому що понад 100 талановитих діточок з їхніми батьками  довірились нашим викладачам.

11:10:28 04.10.2021

Оголошення про фестиваль- конкурс "Битва мангалів"

Запрошуємо усіх бажаючих нашої громади, які люблять готувати на вогні, прийняти участь у фестивалі-конкурсі "Битва мангалів" , який відбудеться 28 серпня 2021року біля ЗЗСО №1(Українська школа) селища Солотвино по вулиці Європейській.

09:59:59 09.08.2021

І місце у дитячому юнацькому конкурсі образотворчого мистецтва

Учениця Солотвинської дитячої школи мистецтв Борка Адела взяла участь у дитячо-юнацькому конкурсі з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Легенди Карпат" у номінації "графіка" і здобула 1 МІСЦЕ у категорії с.

19:01:46 10.06.2021

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

23-го травня Закарпатський музей народної архітектури та побуту проводив культурно мистецьку акцію.  У ній взяли участь багато громад у тому числі і Солотвинська. Народні троїсті музики родини Шіманів зустрічали гостей біля румунської хати де заспівувала пані Олена Шіман. Заступник селищного голови Марина Василь Васильович також був присутній та підтримав наших учасників.

16:44:09 24.05.2021

15 років вишиванці!!!

Вишиванка -це символ України, який об'єднує українців у всьому світі. Коли бачимо людину у вишиванці,  одразу зрозуміло з якої країни ця людина. Сама ж Україна багата на різноманітність орнаменту, яким вкриті наші вишиванки. Кожна область відрізняється візерунками, пошиттям, відтінками та показує характер людей , які проживають там. Закарпатські візерунки одні з найрізноманітніших в нашій державі, адже вплив національностей, які нас оточують є дуже суттєвим.

10:15:16 20.05.2021

День Європи!

Щороку у 3-ю суботу травня відзначають день Європи!!

12:24:16 15.05.2021