Оголошення

Відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт з землеустрою і виготовлення містобудівної документації Солотвинська селищна рада повідомляє про проведення конкурсного відбору виконавців щодо виготовлення містобудівної документації – детальних планів територій в с-ще Солотвино (додається додаток 1) с. Біла Церква (додається додаток 2) с. Середнє Водяне (додається додаток 3) с. Глибокий Потік (додається додаток 4).

17:03:08 09.02.2024

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ І ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, СТАНОМ НА 16.11.2023 Р.

НА ВИКОНАННЯ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 16.12.2020 РОКУ № 1266 НАДАЄТЬСЯ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ І ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА/АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ СТАНОМ НА 16.11.2023 Р.

16:36:04 16.11.2023