Начальниця Служби у справах дітей - Реднік Марія Василівна

Адреса: вул. Емінеску 8 смт.Солотвино Тячівського району, Закарпатської області, 90575 

e-mail:[email protected]

контактний телефон: 0977427483

Графік роботи: 09:00- 18:00 к.ч., обідня перерва 13:00-14:00.

http://kids.solotvino-rada.gov.ua/

 

Влаштування дітей до БО "БУДИНОК МИЛОСЕРДЯ "ДОБРИЙ САМАРИТЯНИН"

17 липня 2023 року, начальником служби у справах дітей Солотвинської селищної ради організовано влаштування 2-х дівчат нашої громади, які опинилися в кризовій ситуації до БО "БУДИНОК МИЛОСЕРДЯ "ДОБРИЙ САМАРИТЯНИН", який розташований за адресою: Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Велика Добронь, вулиця Чонгорська. Приватний дитячий будинок тримається за рахунок благодійних коштів, які надходять з європейських країн, таких як Голландія та Угорщина.       

Забезпечення пільгових категорій дітей громади комплектами одягу

На виконання доручення Закарпатської обласної військової адміністрації, організації соціальної сфери отримали для Солотвинської територіальної громади близько 100 комплектів зимового одягу для  дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

Обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

З метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 13 лютого 2023 року, начальником служби у справах дітей Солотвинської селищної ради спільно з директором КЗ "Центр надання соціальних послуг" та соціальним робітником, було здійснено ряд заходів, під час яких особлива увага приділялась обстеженню умов їх проживання, виховання та розвитку дітей, ставленню до них батьків, матеріальному утриманню.

Делегація Мальтійсько-Румунської Служби завітала до дітей

8 лютого до Солотвинської територіальної громади завітала делегація Мальтійсько-Румунської Служби в особи пана Тишлера Ференца, Генерального Секретаря та Федерального Ордену Асоціації США.  Організація "Мальта", розташована у Вашингтоні, округ Колумбія, виконавчим директором якої є ​​пан Майкл Станкевич.

Сімейний патронат

Патронат над дитиною – це «швидка сімейна допомога» дитині та її сім’ї, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання нею, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Сім’я патронатного вихователя — це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.