СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Начальниця Служби у справах дітей - Реднік Марія Василівна

Адреса: вул. Емінеску 8 смт.Солотвино Тячівського району, Закарпатської області, 90575

e-mail:ssd-stg@ukr.net

контактний телефон: 0977427483

Графік роботи: 09:00- 18:00 к.ч., обідня перерва 13:00-14:00.

Допомога особам, які постраждали від домашнього насильства

На запрошення Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA, начальниця служби у справах дітей Марія Реднік разом з директоркою комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Солотвинської селищної ради Людмилою Банк прийняли участь у тренінгу "Допомога особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті, насильства зокрема сексуального, пов’язаного із збройним конфліктом на рівні громади", який відбувся у місті Львів, з 28 по 29 лютого 2024 року.

12:27:53 02.03.2024

Що робити, коли дитина стала жертвою кібербулінгу.

Для 92% підлітків доступ до інтернету — базова потреба повсякденного життя. Мережа — це доступ до необхідної інформації, допомога в навчанні та місце спілкування з друзями. Та окрім користі вона має приховані загрози, як-от кібербулінг. Цькування в мережі — це справжнє онлайн-переслідування, яке негативно впливає на настрій, впевненість у собі та психічний стан. Уявіть собі: людина, яка часто діє анонімно, поширює плітки, образи та погрози, щоб нашкодити дитині

17:20:47 22.02.2024

Форум «З дитиною, для дитини, заради дитини»

Працівники служби у справах дітей разом з Управліннею соціального захисту населення та захисту прав дітей та комунальним закладом "Центр надання соціальних послуг" Солотвинської селищної ради були присутні на панельній дискусій, яке відбулося 30 листопада 2023 року, в місті Ужгороді на тему актуальні питання у сфері захисту прав дітей у контексті реалізації державної стратегії деінституалізації: розширення системи сімейних форм виховання, розвиток послуги підтриманого проживання та підтримку батьків або осіб, які їх замінюють.

16:45:14 01.12.2023

Засідання комісії з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Сьогодні, 22 листопада 2023 року, відбулося перше засідання комісії з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, членами якої є також і працівники служби у справах дітей Солотвинської селищної ради.

17:30:54 22.11.2023

ЗБЕРЕЖІТЬ РОДИНУ ДЛЯ ДИТИНИ!

Патронат над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, або законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

17:04:37 26.09.2023

Влаштування дітей до БО "БУДИНОК МИЛОСЕРДЯ "ДОБРИЙ САМАРИТЯНИН"

17 липня 2023 року, начальником служби у справах дітей Солотвинської селищної ради організовано влаштування 2-х дівчат нашої громади, які опинилися в кризовій ситуації до БО "БУДИНОК МИЛОСЕРДЯ "ДОБРИЙ САМАРИТЯНИН", який розташований за адресою: Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Велика Добронь, вулиця Чонгорська. Приватний дитячий будинок тримається за рахунок благодійних коштів, які надходять з європейських країн, таких як Голландія та Угорщина.

14:03:54 18.07.2023