Транскордонні проєкти

Проєкт "Комунікація-це ключ"

22 грудня був підписаний договір між Солотвинською селищною радою та ТОВ "ДРВП-РЕМБУДСЕРВІС" на проведення  Капітального ремонту будівлі КЗ «Солотвинська АЗПСМ» в смт Солотвино по вул. Шахтарська, 28, за право здійснювати ремонтні роботи на даному обєкті боролися дві фірми, а саме  ТОВ "ДРВП-РЕМБУДСЕРВІС" та  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯСЕНБУД". За результатами аукціону кращу пропозицію надав підрядник  ТОВ "ДРВП-РЕМБУДСЕРВІС" з економією у 379 241 грн. від початкової ціни.

18:51:41 22.12.2020

Список транскордонних проектів Солотвинської селищної ради

1) «Екологічна оцінка можливостей відновлення природних ресурсів у Солотвині з метою запобігання  подальшому забрудненню басейну Верхньої Тиси через підготовку комплексної системи моніторингу – REVITAL I» в рамках програми транскордонного співробітництва HUSKROUA.

15:29:26 17.11.2020