Конкурс на заміщення вакантних посад

Перелік питань з урахуванням специфіки роботи головного спеціаліста управління соціального захисту населення та захисту прав дітей

Питання на перевірку знання специфіки функціональних повноважень управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради.

19:23:31 27.01.2021

Перелік питань з урахуванням специфіки роботи начальника служби у справах дітей

Органи і служби у справах дітей та спеціальні установи, які здійснюють соціальний захист і профілактику правопорушень серед дітей (ст. 1 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Основні принципи діяльності органів і служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей (ст. 2 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Профілактика правопорушень серед дітей (ст. 3 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Кримінальна міліція у справах дітей (ст. 5 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Приймальники-розподільники для дітей (ст. 7 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Загальноосвітні школи та професійні училища соціальної реабілітації (ст. 8 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Центри медико-соціальної реабілітації дітей (ст. 9 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Спеціальні виховні установи Державного департаменту України з питань виконання покарань (ст. 10 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Притулки для дітей служб у справах дітей (ст. 11 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Джерела і порядок фінансування органів і служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей (ст. 12 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Матеріально-побутове і медичне забезпечення дітей у спеціальних установах для дітей (ст. 13 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Охорона прав дітей під час здійснення профілактики правопорушень (ст. 15 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Контроль за діяльністю органів і служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей (ст. 16 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Прокурорський нагляд за додержанням цього Закону (ст. 17 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»). Функції служби у справах дітей (Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових положень про службу у справах дітей»).

12:25:02 08.12.2020

Перелік питань з урахуванням специфіки відділу міжнародного співробітництва та туризму

Пропозиції щодо укладення міжнародних договорів України Рішення про проведення переговорів і про підписання міжнародних договорів України Ратифікація міжнародних договорів України Приєднання України до міжнародних договорів або їх прийняття  Затвердження міжнародних договорів України Виконання міжнародних договорів України Пролонгація міжнародного договору України Припинення та зупинення дії міжнародних договорів України Міжнародні договори України в галузі туризму. Участь України в міжнародних туристичних організаціях Організаційні форми та види туризму Повноваження Кабінету Міністрів України в галузі туризму Міжнародні договори України в галузі туризму. Участь України в міжнародних туристичних організаціях Представництва України в галузі туризму за межами України Права та обов'язки суб'єктів туристичної діяльності  Мета та принципи транскордонного співробітництва Правова основа транскордонного співробітництва Угоди про транскордонне співробітництв Державні програми розвитку транскордонного співробітництва Фінансове забезпечення транскордонного співробітництв . Державні програми розвитку транскордонного співробітництва

19:59:22 07.12.2020