ЗВІТ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА 2021 РІК

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» подаю на розгляд та затвердження звіт про проведену роботу Солотвинської селищної ради та її виконавчого комітету за 2021 рік.

25 жовтня 2020 року відбулись місцеві вибори у новостворених громадах.

6 листопада 2020 року відбулось перше засідання селищної ради в ході якого я приступив до виконання повноважень селищного голови.

Селищна рада є колегіальним органом, який представляє спільні інтереси територіальної громади, тому, фактично, це своєрідне підведення підсумків колективної роботи кожного депутата, постійних комісій, сесійної діяльності, виконавчого комітету та виконавчого апарату селищної ради.

Я, як Солотвинський селищний голова сформував команду професіоналів і однодумців, які працювали над вирішенням проблемних питань населення та громади в цілому.

І не гаючи ні хвилини ми з командою приступили до вирішення поставлених перед нами і громадою завдань і викликів.