Солотвинська селищна рада
Тячівського району, Закарпатської області

ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Директор Центру : Банк Людмила Іванівна 

Фото без опису

Місце знаходження: смт.Солотвино вул. Емінеску 8, каб №7

Офіційний сайт : https://cnsp.solotvino-rada.gov.ua/

Офіційна сторінка в соціальній мережі Фейсбук

https://www.facebook.com/groups/497279011791153/

Рішення про створення КЗ ЦНСП

Комунальний заклад „Центр надання соціальних послуг Солотвинської селищної ради територіальної громади Тячівського району, Закарпатської області” (далі - центр) є комплексним закладом соціального захисту населення, структурні підрозділи якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах (далі - особи/сім’ї).

 

Основною метою діяльності Центру є сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах проживають або перебувають на території Солотвинської територіальної громади, у тому числі особам, на яких поширюється дія Закону України „Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту”, внутрішньо переміщених осіб і належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Центр з урахуванням потреб у соціальних послугах, визначених у відповідній територіальній громаді, надає такі соціальні послуги: догляд вдома, денний догляд, догляд стаціонарний; підтримане проживання; соціальна адаптація; соціальна інтеграція та реінтеграція; надання притулку; екстрене (кризове) втручання; консультування; соціальний супровід; представництво інтересів; посередництво (медіація); соціальна профілактика; натуральна допомога; фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, порушення зору; переклад жестовою мовою; догляд та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних; супровід під час інклюзивного навчання; інформування; інші послуги.

 

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ ДЛЯ ВПО

17.10.2023 р. на запрошення директорки ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ Солотвинської селищної ради -Людмили БАНК, спільно з Тячівською філією Закарпатського обласного центру зайнятості  та представником роботодавця ДП "ЛАМЕЛЛА" була проведена зустріч з внутрішньо переміщеними особами по працевлаштуванню.

10:33:16 19.10.2023

ЗДІЙСНЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО СУПРОВОДУ З ВІДНОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

Першочергового відновлення потребують внутрішньо переміщені особи , які  часто на новому місці навіть не знають, куди звертатися і з чого почати. Постають найпростіші питання: де знаходиться підрозділ Державної міграційної служби чи ЦНАП, як проходить процедура відновлення і що для цього необхідно, скільки це коштує, скільки часу займає виготовлення нового паспорті і, головне, що робити до того.

12:27:06 22.09.2023

Обстеження умов проживання  сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах у найвіддаленіших місцях проживання  села Середнє Водяне

24 червня 2022 року фахівцями Центру надання соціальних послуг разом з Службою у справах дітей Солотвинської селищної ради було здійснено обстеження умов проживання  сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах у найвіддаленіших місцях проживання  села Середнє Водяне.

10:01:21 04.07.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень