ЗДІЙСНЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО СУПРОВОДУ З ВІДНОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ

Дата: 22.09.2023 12:27

Першочергового відновлення потребують внутрішньо переміщені особи , які  часто на новому місці навіть не знають, куди звертатися і з чого почати. Постають найпростіші питання: де знаходиться підрозділ Державної міграційної служби чи ЦНАП, як проходить процедура відновлення і що для цього необхідно, скільки це коштує, скільки часу займає виготовлення нового паспорті і, головне, що робити до того.

До Центру надання соціальних послуг звернулася п.Надія із Запоріжської області, яка стала вимушеною переселенкою та була змушена покинути рідний дім, з проханням допомогти у відновленні та оформленні документів.Завдяки налагодженій співпраці всіх організацій Солотвинської ТГ , зокрема, працівниками Комунального закладу "ЦНСП" та ЦНАПу, було в найкоротший термін відновлено та видано нові документи.