Е-ВЕТЕРАН

Фото без описуПлатформа е-Ветеран: єдина база знань для ветеранів та їхніх родин.

Як зазначають у Мінветеранів, цей сервіс створено на базі Єдиного державного реєстру ветеранів війни як сучасний цифровий інструмент інформування та надання кваліфікованих послуг українським ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей і родин загиблих Воїнів.

На сайті eveteran.gov.ua можна отримати вичерпну інформацію щодо питань соціального захисту, про надання статусів, а ідентифікувавшись за допомогою електронно цифрового підпису – скористатися цифровими ветеранськими послугами.

Тут можна отримати інформацію щодо отримання ваучера на навчання (підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації), грантів для створення або розвитку ветеранського бізнесу тощо.

Запрошуємо ознайомитися з корисним ресурсом за посиланням:

📢 За більш детальною інформацією можна звернутися до фахівців Управління соціального захисту населення та ветарнської політики Солотвинської селищної ради:

за адресою: вул. Емінеску 8, с-ще Солотвино ( каб.№2-4)

ДІЯ-Центр ( ЦНАП) вулю Марамуреська 102, с. Біла Церква

Як ветерану знайти роботу після звільнення з військової служби?

Як ветерану знайти роботу після звільнення з військової служби? Звернутися до Державної служби зайнятості. Тут пропонують низку послуг: від працевлаштування і безоплатного навчання - до надання фінансової підтримки та грантів на власний бізнес. Про різні можливості адаптації до цивільного життя для ветеранів – у відео.

10:08:28 22.02.2024