Реалізація транскордонного проєкту "Безпечнє майбутнє"

Програма: Спільна операційна програма Румунія-Україна 2014-2020

Головний партнер: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (Україна)

Партнери: Солотвинська селищна рада (Україна), Муніципалітет м.Бая-Маре (Румунія), Муніципалітет м.Сігет (Румунія)

Загальна сума проєкту: 1 415 604,67  євро

Бюджет для Солотвинської селищної ради : 159 151, 21 євро

Проєкт «Безпечне майбутнє» має на меті побудову чотирьох Дата-центрів у кожному з міст-партнерів: Івано-Франківськ, Солотвино, Бая-Маре та Сігет. Дата-центр в Івано-Франківську буде знаходитись у комунальному приміщенні на стадіоні «Рух» та складатиметься з наступних секторів: серверна частина (місце розташування серверів для аналізу та обробки даних), центр оперативного реагування (будуть встановлені робочі місця для диспетчерів служб, задіяних в роботі Дата-центру) та приміщення з бек-апами (для зберігання інформації).

До серверів Дата-центру в межах єдиної спільної системи будуть під’єднані відеокамери, розташовані на території селища Солотвино : як ті, які в місті встановлені на даний час, так і ті, які будуть додатково придбані в межах бюджету проєкту. Так, наприклад, програмне забезпечення може мати наступні функції: виявлення небезпечних чи потенційно небезпечних ситуацій (для життя, здоров’я людини та безпеки держави), встановлення особи, встановлення номерних знаків автомобілів тощо. Таке програмне забезпечення буде спрямоване на запобігання небезпечним ситуаціям в місті та миттєве реагування при їх виникненні, а також внаслідок взаємодії між містами-партнерами сприятиме боротьбі з транскордонною злочинністю: нелегальною міграцією, незаконним ввезенням/вивезенням товарів тощо.

Тривалість: 24 місяці

Початок: 01.04.2021р.

Відбувся фінальний форум в рамках проєкту "Безпечне майбутнє" у місті Бая-Маре

27-29 листопада 2023 р. в місті Бая-Маре (Румунія) відбувся завершальний форум транскордонного проєкту " БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ " який фінансується Спільною Операційною програмою Румунія-Україна 2014-2020.

15:57:08 30.11.2023

В Солотвинській громаді провели дводенні навчальні візити в рамках проєкту Безпечне майбутнє

На протязі двох днів  Солотвинська селищна рада проводила навчальні візити в рамках  реалізації проєкту  "Безпечне майбутнє " який  впроваджується транскордонною операційною програмою Румунія  Україна  2014-2020, мета яких полягала в ознайомленні румунських та українських партнерів із результатами впровадження проєкту в нашій громаді.

11:05:26 02.11.2023

Навчальний візит до румунських партнерів в рамках реалізації транскордонного проєкту БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ

В період 10-13 жовтня представники Солотвинської селищної ради взяли участь в навчальному візиті до міст Сігету Мармацієй та Бая-Маре в Румунії, де в рамках реалізації проєкту "БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ " було представлено систему відеоспостереження та дата- центр, які невдовзі запроцюють в цих двох містах.

18:31:23 13.10.2023

Відкриття дата-центру в Солотвинській громаді

Солотвинська селищна рада 2 лютого мала можливість відкрити Дата- Центр в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Безпечне майбутнє», номер проекту 1 HARD /4.3/36, Спільної операційної програми Румунія- Україна 2014-2020.

10:37:07 03.02.2023

Перша зустріч зі стейкхолдерами в рамках проекту "Безпечне майбутнє"

25 листопада 2021 року  відбулась перша зустріч зі стейкхолдерами в рамках проекту "Безпечне майбутнє". В ході зустрічі були представленні напрацювання зроблені проектною командою, обговорено хід реалізації проекту та обговорено подальший хід реалізації проекту з усіма силовими структурами міста.

16:51:36 25.11.2021