Керівний склад ради

Секретар ради   Дан  Маріанна Василівна,

Народилася 07 липня 1993 року в селі Діброва, Тячівського району, Закарпатської області.

З 1999 року по 2009 рік навчалася в Дібровській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів де отримала атестат про повну середню освіту.

З 2008 по 2009 проходила курси  менеджменту з міжнародних проектів в м.Сігет,  повіт Марамуреш, Румунія.

Після закінчення школи у 2009 році поступила на навчання у Вінницький коледж економіки і права, який закінчила у червні 2012 року отримавши диплом молодшого спеціаліста з права.

У вересні 2009 року поступила  до Вінницького соціально-економічного  інституту вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». У березні 2015 закінчила даний інститут та здобула кваліфікацію бакалавра з права.

З 15 квітня 2013 року працювала фахівцем з соціальної роботи Центру соціальних служб для сім᾽ї дітей та молоді Тячівської державної адміністрації. У листопаді 2014 була звільнена з посади у зв’язку з скороченням штату.

З грудня 2014 перебувала на обліку з непрацездатності в Тячівському Районному Центри Зайнятості та в липні 2015  знята з обліку у зв’язку з виходом в декретну відпусту по вагітності.

У березні 2015 року поступила на навчання до Тернопільского національного економічного університету за спеціальністю «правознавство». В червні 2016 року закінчила навчання та здобула кваліфікацію спеціаліста з правознавства.

З вересня 2017 року та до обрання на посаду секретаря  ради працювавла на посаді спеціаліста Солотвинської селищної ради.

Склад сім'ї:

Чоловік -Дан Юрій Михайлович, перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

Син – Дан Давід Юрійович;

Син – Дан Марк Юрійович.

Місце проживання:  смт. Солотвино, Тячівського району Закарпатської області. Україна. +380969147308.

Перший заступник селищного голови

Тимків Юрій Борисович

Народився 13 березня 1968 р.н. в смт.Солотвино Тячівського району, Закарпатської області.

З 1975 по 1985 роки навчався в Солотвинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 .

Трудову діяльність розпочав продавцем в Солотвинському споживчому товаристві.

З травня 1986 року по червень 1988 року проходив службу в  лавах радянської армії.

З1989 року по 1995 навчався на юридичному факультеті Державного Університету Молдови в м.Кишинів. Профіль- юриспруденція, кваліфікація- юрист. Диплом визнаний ( нострифікований) в Україні.

Професійна діяльність:

Управління юстиції Закарпатської обласної державної адміністрації.

01.07.1992 р. ро 23.10.1995 р. судовий виконавець Тячівського районного суду.

Прокуратура Закарпатської області.

25.10.1995 р. по 14.12.2015 р. стажист, старший помічник прокурора Тячівського району, прокурор, старший прокурор, заступник начальника відділу прокуратури області, заступник прокурора Свалявського району, заступник Хустського міжрайонного прокурора.

З 2016 р індивідуальна адвокатська діяльність.

Сімейний стан – одружений .

Проживає в смт. Солотвино , Тячівського району, Закарпатського району.

e-mail: iutymkiv@ukr.net

Заступник селищного голови

Кочерга Янош Яношович

Народився 3 серпня 1970 року в селищі Солотвино Тячівського району, Закарпатської області.

З 1976  по 1987 рік  навчання в   Солотвинській  середній  школі  № 1, Тячівського району, Закарпатської області.

З 1987 по 1994  рік  навчання у Ризькому політехнічному інституті  на електроенергетичному факультеті.

З 1994 по 1996 рік   навчання  у  Харківському державному політехнічному університеті  по спеціальності  інженера-теплоенергетика.

З 1997 року по 2006 рік трудова діяльність в Солотвинському воєнізованому гірничорятувальному взводі, з 2003 року по  2006 рік командир цього взводу

З 2006 року - заступник Солотвинського селищного голови  і по даний час.

e-mail:      j.kocserha@gmail.com

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Макусій Богдан Юрійович

Народився 4 грудня 1977 року в м.Тячів.

З 1984 по 1994 рік навчався в Тячівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У 1994 році поступив на фізичний факультет Ужгородського Державного університету, який закінчив у 1999 році здобувши вищу освіту та кваліфікацію фізика, інженера.

З 2001 по 2003 рік навчався на заочному відділенні УНЦ  Київського Національного торговельно-економічного університету, який успішно   закінчив і здобув кваліфікацію економіста-фінансиста з спеціальності «Фінанси».

У 1998 році  почав трудову діяльність  у Тячівський районний державній адміністрації  на посаді спеціаліста по контролю загального відділу .

У 1999 по 2007 рік працював на посаді начальника відділу внутрішньої політик, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації.

З 2010 по 2015 рік очолював управління економічного  розвитку і торгівлі Тячівської райдержадміністрації.

З лютого  2015 року працював керівником апарату  Тячівської районної державної адміністрації.

Одружений. Разом з дружиною виховують двох дітей.

Марина Василь Васильович - Заступник Солотвинського селищного голови

Народився 20 лютого 1987 року в селі Нижня Апша Тячівського району, Закарпатської області.

Освіта вища.