Сторінка на стадії наповнення.

 

Запрошуються на роботу лікарі загальної практики сімейної медицини ( сімейний лікар) в Глибокопотіцьку та Білоцерківську АЗПСМ та медичних медсестер

 В Центр Первино-Медіко Санітарної Допомоги  Солотвинської селищної ради запрошуються на роботу лікарі загальної практики сімейної медицини ( сімейний лікар)та медичні сестери в Глибокопотіцьку та лікаря загальної практики сімейної медицини ( сімейний лікар) в Білоцерківську АЗПСМ 

Круглий стіл на тему "Особливості забезпечення надання якісних освітніх послуг особам з особливими освітніми потребами в Солотвинській ТГ»

15 вересня 2023 року на базі Ірц Солотвинської Селищної Ради був проведений круглий стіл « Особливості забезпечення надання якісних освітніх послуг особам з особливими освітніми потребами в Солотвинській ТГ» за участі завідувачки ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ЗІППО Воротинцевої Олени Олександівної, заступника селищного голови Юрій Дан , в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Солотвинської селищної ради Гузової Олени Нуцівни , директорів закладів освіти, класоводів та класних керівників, де організовано інклюзивну форму навчання, асистентів вчителів/вихователів інклюзивного навчання. 

В Солотвинському ліцей імені Лесі Українки запрацювала нова їдальня

В Солотвинському ліцей імені Лесі Українки Солотвинської селищної ради Тячівського  району  Закарпатської області запрацювала оновлена їдальня. Тут щодня харчуються більше 100 дітей.   Новий простір їдальні ліцею дає можливість забезпечити комфортність перебування учнів.  Дане приміщення  було повністю  відремонтовано але окрім сучасного приміщення та меблів, в їдальні готують  корисне та якісне меню.