Сторінка на стадії наповнення.

Вітаємо ліцеїстів Нижньоапшанського ліцею " Апша" з І місцем в ІІІ етапі змагань з баскетболу " Пліч-о-пліч"

Команда «Діброва» Нижньоапшанського  ліцею «Апша» зайняла І місце в  ІІІ етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Тячівського району з баскетболу ! Вітаємо переможців змагань та пишаємося нашими учнями!

21:09 17.04.2024

Шановні мешканці громади, просимо повідомити про факти проникнення у приватні домогосподарства  диких тварин, з метою проведення аналізу інформації  для  повідомлення Головного управління Держпродивслужби в Закарпатській області для можливості розгляду питання  з організації регуляції чисельності диких тварин.

16:48 10.04.2024

Кабінет Міністрів затвердив угоду про відкриття міжнародного пункту пропуску Біла Церква (Україна) - Сігету Мармацієй (Румунія).

Кабінет Міністрів України затвердив угоду з урядом Румунії про відкриття нового міжнародного пункту пропуску через кордон між населеними пунктами Біла Церква (Закарпатська область, Україна) та Сігету Мармацієй (Румунія).

18:36 02.04.2024

В Україні стартують уроки волонтерства у школах. Долучитися може кожен

В Україні запускають ініціативу «Шкільний урок волонтерства», яка покликана надихнути підлітків займатися волонтерською діяльністю. В школах пройдуть 45-хвилинні уроки, на яких досвідчені волонтери/активісти/вчителі розкажуть, що таке волонтерство та поділяться інструментами, які допоможуть школярам долучитися до волонтерського руху.

14:17 28.03.2024