ЗАБОРГОВАНІСТЬ СТАНОМ НА 01.02.2024 РОКУ

Головне управління Державної податкової служби України у Закарпатській області надає перелік  суб’єктів господарювання Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області, які мають податковий борг за такими кодами доходів:

18:01 13.02.2024

З 1 березня зміняться правила призначення виплат для внутрішньо переміщених осіб. Для найвразливіших категорій переселенців виплати продовжать автоматично. Ще певним категоріям – після подання заяви. Кому саме виплати продовжать? Чи необхідно для цього кудись звертатися і куди саме? Відповіді на ці та інші запитання – у відео Мінсоцполітики

17:56 08.02.2024

Пліч-о-пліч Солотвинська СТГ 2024

У рамках Президентської програми «Пліч-о-пліч» у Солотвинській громаді стартує загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», основною метою якого є популяризація спорту серед учнівської молоді, залучення максимальної кількості учнів до занять фізичною культурою, формування у них лідерських якостей, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.

16:10 06.02.2024

Співчуття директорці Солотвинського ліцею ім. Л. Українки  Вікторії Боднар з приводу трагічної смерті чоловіка

Співчуття директорці Солотвинського ліцею ім. Л. Українки Вікторії Боднар з приводу трагічної смерті чоловіка

Солотвинська селищна рада, її виконавчий комітет, селищний голова Василь Йовдій висловлюють щирі співчуття директорці Солотвинського ліцею ім. Л. Українки Вікторії Боднар з приводу трагічної смерті чоловіка.

21:11 04.02.2024