Містобудівний моніторинг

З метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № Солотвинська селищна рада інформує про початок підготовки аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів Солотвинської територіальної громади. Прийом пропозицій щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування проводиться з 21 листопада 2023 року до 1 грудня 2023 р., (з приміткою в темі листа «містобудівний моніторинг») в паперовому та електронному вигляді за адресою: 90575—578, Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт Солотвино, вул. Харківська, буд. 1; електронна адреса міської ради: sr@solotvino-rada.gov.ua Пропозиції можуть подаватись фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (із особистим підписом у разі письмового звернення) та контактного номеру телефону. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. Анонімні пропозиції не розглядатимуться!

14:57:18 24.11.2023