ЙОВДІЙ ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ

Народився 15 березня 1968 року в селі  Діброва, Тячівського району, Закарпатської області. Громадянин України.

1975 року по 1985 рік навчався в Дібрівський середній школі.

В 2007 році закінчив Технічний університет Молдови   за спеціальністю «Технологія машинобудування»

Свою трудову діяльність розпочав в 1991 році приватним підприємцем.

З липня 2000 року по березень 2005 року працював комерційним директором та директором товариства з обмеженою відповідальністю «Барва-Тячів».

З березня по жовтень 2005 року – перший заступник голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області.

З листопада 2005 року по квітень 2006 року – радник голови Закарпатської обласної державної адміністрації на громадських засадах.

З квітня 2006 року працював заступником голови, першим заступником голови Тячівської районної державної адміністрації.

З травня 2010 року по вересень 2014 року заступник директора ТзОВ «Союз Рум-Ук»

В травні 2014 року обраний Нижньоапшанським сільським головою.

З жовтня 2014 року по липень 2015 року тимчасово виконував обов’язки голови Тячівської державної адміністрації.

З липня 2015 року по травень 2016 року заступник директора ТзОВ «Союз Рум-Ук»

З травня 2016 року директор ТзОВ «Вайз-Вуд», дане товариство було  реорганізовано в 2017 році  на ТзОВ «Сімекс Плюс УА», на даному товаристві працював директором до обрання на посаду голови Солотвинської селищної ради.

Був обраний депутатом Закарпатської обласної ради ІІІ скликання, 2000-2002 роки.

У 2010 та 2015 роках обирався депутатом Тячівської районної ради, VI та VII скликань.

У 2008 році за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

У 2009 році отримав почесну відзнаку3 Міністрества з питань надзвичайних ситуацій.

Партійний, член Єдиного Центру.

Сімейний стан – одружений, разом з дружиною виховують трьох синів.

Проживає в с. Нижня Апша, Тячівського району, Закарпатської області.