Повідомлення про  проведення громадських слухань під час розроблення  містобудівної документації

 

У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 05.03.2021 року  о 09.00 за київським часом в приміщенні селищної ради за адресою: смт. Солотвино, вул. Харківська, 1  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:

  •  історико- архітектурний  опорний план  селища Солотвино, відповідно до державних будівельних та інших норм, стандартів і правил, генерального плану смт. Солотвино ;

Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у кабінеті відділу містобудування та  архітектури Солотвинської селищної  ради, з дотриманням правил карантину, за адресою: с.Нижня Апша, вул.Дібрівська, 121 ( приміщення адмінбудівлі) .

Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 05.03.2021 року за адресою:  90575, Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт Солотвино, вул. Харківська, буд. 1 (відділ містобудування та архітектури ),. пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

 

 

Оголошення про громадські слухання

У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 22.10.2021 року  о 10.00 за київським часом в приміщенні селищної ради за адресою: смт. Солотвино, вул. Харківська, 1  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:

ромадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації

У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 19.08.2021 року  о 10.00 за київським часом в приміщенні селищної ради за адресою: смт. Солотвино, вул. Харківська, 1  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:

Засідання архітектурно-містобудівної ради

У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 14.06.2021 року  о 10.00 за київським часом в приміщенні селищної ради за адресою: смт. Солотвино, вул. Харківська, 1 відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради.

Громадське обговорення щодо ДПТ селища Солотвино в районі Солених озер

У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 17.04.2021 року  о 10.00 год. за київським часом в приміщенні актового залу Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за адресою: смт. Солотвино, вул. Дружба Народів, №5   відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:

Оголошення про громадські слухання

У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 26.04.2021 року  о 15.00 за київським часом в приміщенні селищної ради за адресою: смт. Солотвино, вул. Харківська, 1  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: