Проєкт "Комунікація-це ключ"

Дата: 22.12.2020 18:51

22 грудня був підписаний договір між Солотвинською селищною радою та ТОВ "ДРВП-РЕМБУДСЕРВІС" на проведення  Капітального ремонту будівлі КЗ «Солотвинська АЗПСМ» в смт Солотвино по вул. Шахтарська, 28, за право здійснювати ремонтні роботи на даному обєкті боролися дві фірми, а саме  ТОВ "ДРВП-РЕМБУДСЕРВІС" та  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯСЕНБУД". За результатами аукціону кращу пропозицію надав підрядник  ТОВ "ДРВП-РЕМБУДСЕРВІС" з економією у 379 241 грн. від початкової ціни.

Кошти на фінансування даного обєкту виділені в рамках проєкту  «Комунікація - це ключ» з кодом в електронній системі управління EMІ 2SOFT/4.1/55, Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020.