Відділ культури

Концерт родини Шутко!

17 лютого в стінах Солотвинської мистецької школи відбувся неперевершений концерт музикантів-віртуозів – родини Шутко.

10:40:43 28.02.2023

Звітний концерт магістрантки Мукачівського державного університету Вівієн Сава!!!

Серед жорстких реалій сьогодення, побачити або почути щось світле та прекрасне - це як ковток свіжого повітря, як відчуття неймовірної жаги до життя. І сьогодні це сталося в стінах нашого мистецького закладу. Студентка-магістрантка Мукачівського державного університету, наша колега Вівіен Сава (клас викладача Буркало С.М.) виступила зі звітним концертом.

15:38:25 24.10.2022

Початок навчального року та вручення інструментів у мистецьких школах Солотвинської громади!!!

Вчора 06.09.2022р. відбулася дуже гарна подія, тобто нарешті учні та батьки завітали до шкіл мистецтв!!! Відбулися чудові міні концерти та вручення довгоочікуваних інструментів у Солотвинській та Нижньоапшанській школах мистецтв! Солотвинський голова Василь Йовдій люб'язно згодився розділити з нами цю радість.

10:00:19 09.09.2022