"Вифлеєм" у Солотвинській громаді

Дата: 09.01.2024 17:03

На протязі двох днів 7-го та 8-го січня 2024 року в Солотвинській громаді, в селищі Солотвино та селі Нижня Апша  представили  Різдвяну вистава "Вифлеєм" чим викликала захоплення багатьох мешканців.

Для присутніх глядачів  ця вистава дала можливість поринути у неймовірну, але реальну історію великого народження, яка надихне кожного глядача та сповнить вірою у світле майбутнє й перемогу.

Саме цю п'єсу, яка поставили цього річ складається із 24 акторів і  останній раз виставу цієї версії  зіграли близько 30-років тому.

Всі учасники вистави є місцевими мешканцями нашої громади  які обираються з села серед бажаючих, тобто це аматори. В основному це чоловіки, тільки в хорі можуть бути жінки.

Цього року В.о директора ВУЖКГ  Опріш Ю.Ю вирішив відтворити цю виставу знов. І завдяки небайдужим мешканцям Солотвино та за сприянням відділу культури і Солотвинської селищної ради -це вдалось.

Молоді та учасники старшого покоління протягом півтора місяця, ходили на репетиції щодня крім вихідних.

Ця вистава була дуже потрібною для людей, особливо у такий важкий час!

Ми маємо вірити в Бога як ніколи, тому, що Він нас береже!

За нами правда, з нами Бог! Слава Україні!