Відділ культури

Ексукурсії до музею історії та етнографії румун Закарпаття "Румунська садиба"

На протязі тижня учні освітніх закладів  завітали у музей історії та етнографії румун Закарпаття "Румунська садиба", ексукрсії були організовані за сприянням відділу культури Солотвинської селищної ради.

10:21:50 16.06.2023

2 червня Солотвинська школа мистецтв   з великим задоволенням зустрічала гостей - учнів початкових класів закладів освіти Солотвинської ТГ

2 червня Солотвинська школа мистецтв   з великим задоволенням зустрічала гостей - учнів початкових класів закладів освіти нашого селища, для яких підготували своєрідний концерт-ознайомлення з творчим життям нашого закладу, з музичним та образотворчим мистецтвом, з різноманітними музичними інструментами та жанрами.

19:31:06 04.06.2023

З Днем захисту Дітей наших найменших мешканців Солотвинської громади!

З Днем захисту Дітей наших найменших мешканців Солотвинської громади! Ви – маленька частинки великого щастя, ім’я якому – Життя!.  Бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного щасливого дитинства, хоча розуміємо проблеми сьогодення, і бачимо, що в наших дітей тепер дорослі очі, але досвід життя- безцінний, а майбутнє кожної української дитини — величне, ми віримо в перемогу і процвітання.

19:24:58 02.06.2023

З Днем захисту Дітей наших найменших мешканців Солотвинської громади!

19:24:57 02.06.2023

Свято весни ! "Марцішор"

Свято весни завжди очікують усюди тому, що весна несе нам відродження усього живого! У нашій Солотвинській громаді ми  також чекаємо це свято. Румунська діаспора називає його "Марцішор". У цей  день 1 березня дарують один одному такі символічні брошки. Брошка може бути будь яка, але до неї обов'язково мають бути прив'язані біла та червона нитки , переплетені між собою.

11:53:45 03.03.2023