День соборності України!

Це свято щорічно відзначається 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

09:19 22.01.2022

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України уподовж 2021 року. Також при цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

08:47 21.01.2022

Інформація щодо місць розташування та стану готовності споруд фонду захисних споруд цивільного захисту   на території Солотвинської селищної ради.

11:03 10.01.2022