Дата: від до Скинути

Солотвинська селищна рада проводить аукціони з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення

Солотвинська селищна рада  проводить аукціони на продаж 5 ( п'ять) земельних ділянок несільськогосподарського призначення за адресою : Закарпатська область, Тячівський район, с. Біла Церква, урочище "Череть".  Для ознайомлення та взяття участі необхідно:

15:23 09.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ЗВІТУ

7 грудня  2021 року о 10.00 за адресою: с. Нижня Апша , вул. Шкільна , 18, в актовому залі  Нижньоапшанського ліцею "Апша" відбудеться публічний звіт Солотвинського селищного голови, секретаря,заступників селищного голови, старост, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради, комунальних підприємств, установ, та організацій.

12:38 09.11.2021

З днем української писемності та мови та з Днем працівників культури!

Щорічно 9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови й вшановується пам'ять Преподобного Нестора-Літописця. Саме його вважають основоположником української писемності.

10:42 09.11.2021

Увага! Позачергова сесія!

Увага! 11 листопада 2021 року о 15,00 год. в приміщенні за адресою с.Нижня Апша вулиця Шкільна  18, відбудеться засідання 14 позачергової сесії Солотвиснької селищної ради VIII скликання.

19:17 08.11.2021