Заклад дошкільної освіти Альбінуца запрошує діточок!

Шановні мешканці с. Нижня Апша Солотвинської територіальної громади!   Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Альбінуца» Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області, який розташований в с. Нижня Апша, вул. Невського, 29/а, з 20 січня 2022 року запрошує діток від півтора року до шести (семи) років для отримання дошкільної освіти.

17:03 03.02.2022

Графік запланованих організаційних заходів  щодо захисту населення від інфекційних хвороб

Графік запланованих організаційних заходів щодо захисту населення від інфекційних хвороб

На виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 13 жовтня 2021 року №  17 "Про посилення заходів профілактики вакцинокерованих інфекцій"  представляємо Вам до  уваги графік запланованих організаційних заходів КНП Центру первинно медіко-санітарної допомоги, які проводитимуться на території Солотвинської селищної ради

12:45 01.02.2022

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"   СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України  від  27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», протоколу конкурсної комісії № 1 від 27 січня 2022 року оголошується конкурс на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солотвинської селищної ради.

10:51 28.01.2022

Відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «ЦПМСД Солотвинської селищної ради»

26 січня 2022року відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП « ЦПМСД Солотвинської селищної ради», на якому було встановлено вимоги для претендентів на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Солотвинської селищної ради», встановлено строк і адресу приймання документів для участі у конкурсі, затверджено зміст оголошення про проведення конкурсу.

10:48 28.01.2022