Заклад дошкільної освіти Альбінуца запрошує діточок!

Дата: 03.02.2022 17:03
Кількість переглядів: 2042

Шановні мешканці с. Нижня Апша
Солотвинської територіальної громади!

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Альбінуца» Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області, який розташований в с. Нижня Апша, вул. Невського, 29/а, з 20 січня 2022 року запрошує діток від півтора року до шести (семи) років для отримання дошкільної освіти.

Для малечі пропонуємо цікаву навчальну програму, триразове харчування, затишне та комфортне ігрове середовище, навчання англійської мови (за наявності бажаючих).

Документи, які необхідні для зарахування дитини в дитсадок:
заява батьків або осіб, які їх замінюють;
копія свідоцтва про народження;
медична довідка від сімейного лікаря про можливість дитини відвідувати ЗДО.

Право на першочергове зарахування до комунального закладу дошкільної освіти мають діти, які:
проживають на території села Нижня Апша;
є рідними або усиновленими братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти;
є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти;
належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;
належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей;
перебувають у складних життєвих обставинах і на обліку в службах у справах дітей;
діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

До пільгової категорії відносяться:
діти з інвалідністю, які не мають протипоказань до відвідування ЗДО;
діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС;
діти багатодітних сімей, де є троє і більше дітей дошкільного віку;
діти військовослужбовців Національної гвардії України;
діти батьків, учасників АТО.

Процедура зарахування до закладу дошкільної освіти «Альбінуца»:
Зарахування інших категорій дітей до закладу здійснюється керівником виключно за результатами публічного заходу (жеребкування), який буде проводитися в приміщенні Нижньоапшанського ліцею «Апша» (вул. Шкільна, 18) за добровільної участі батьків дітей, які претендують на вільні місця в ЗДО (ясла-садок) «Альбінуца».
Для участі у заході всі бажаючи, які є мешканцями с. Н. Апша подають діловоду старости села Опріш Вікторії Михайлівні, (телефон: +380983822500) відповідну заяву про участь у публічному заході (жеребкуванні) для зарахування до ЗДО.

Керівник закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Альбінуца» Попша Сніжана Сергіївна (телефон: +380677716567).