Дата: від до Скинути

Перелік  суб’єктів господарювання які мають податковий борг зі сплати податків,  місцевих податків та з орендної плати за земельні ділянки

Головне управління Державної податкової служби України у Закарпатській області надає перелік  суб’єктів господарювання Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області, які мають податковий борг зі сплати податків,  місцевих податків та з орендної плати за земельні ділянки.

15:51 09.09.2021

18 вересня Всесвітній день прибирання «WorldCleanupDay»

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для  розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад Міжнародний молодіжний рух «SchoolRecyclingWorld» спільно з Веукраїнським рухом «Let’sdo itUkraine», які щорічно в третю суботу вересня виходять на міжнародну акцію прибирання за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру, Київської міської адміністрації, Міністерств, відомств, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій  проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій –Всесвітній день прибирання «WorldCleanupDay», яка запланована на 18 вересня 2021 року у 24 областях України.

14:50 07.09.2021