Оголошення про сплату земельного податку!

Дата: 22.12.2022 12:40

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території  Солотвинської територіальної громади!

Фото без опису Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю!

Відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку за 2022 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Просимо звернутися в Солотвинську  селищну раду  (смт.Солотвино вул. Харківська 1, каб №7 ІІ поверх)  або до  старост населених пунктів громади  – щодо земельних ділянок, які розташовані в сільській місцевості територіальної громади) для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку.

У разі якщо Вас не має  в списку для уточнення даних про земельну ділянку просимо звернутись з підтверджуючими документами до Податкової інспекції в Тячівському районі.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.