Оголошення про фестиваль- конкурс "Битва мангалів"

Запрошуємо усіх бажаючих нашої громади, які люблять готувати на вогні, прийняти участь у фестивалі-конкурсі "Битва мангалів" , який відбудеться 28 серпня 2021року біля ЗЗСО №1(Українська школа) селища Солотвино по вулиці Європейській.

10:19 09.08.2021

На Закарпатті оголошено штормове попередження

"В другій половині дня та ввечері 5-го серпня, з переходом на ніч 6-го серпня по Закарпатській області та по м. Ужгород очікуються значні зливові дощі, грози. Під час гроз шквалисте посилення вітру 19-24 м/с"

14:08 05.08.2021