Он-лайн тренінг «Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: молодіжна рада, антикорупційна рада, поважна рада»

Дата: 04.08.2021 09:47

Он-лайн тренінг
«Конструктивна комунікація між владою та громадськістю:
молодіжна рада, антикорупційна рада, поважна рада»

05 серпня 2021 року ГО «Інститут Громадської Експертизи» в межах проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю в Дніпропетровській області під час пандемії COVID-19», який виконується в межах проєкту «Громадськість за демократизацію», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу, проведе тренінг «Конструктивна комунікація між владою та громадськістю: молодіжна рада, антикорупційна рада, поважна рада». https://fb.me/e/3Oxl9uVYu

Кількість учасників обмежена, для участі у тренінгу обов’язкова попередня реєстрація: https://forms.gle/8vZc9WCdE1xL8Ko86  .

Під час тренінгу будуть розглядатися питання створення та налагодження діяльності молодіжних, антикорупційних та поважних рад утворених при органах місцевого самоврядування, представники консультативно дорадчих органів представлять кращі практики налагодження конструктивної взаємодії між владою і громадськістю на локальному рівні, взаємодії під час пандемії COVID-19, розробки та прийняття місцевих програм розвитку громадянського суспільства та інш.

Початок тренінгу о 12:00, тривалість 2 години.

Якщо Ви зацікавлені у створенні ефективних консультативно-дорадчих органів у Вашій громаді, запрошуємо на наш тренінг.

Тренери:

Олексій Літвінов, генеральний директор ГО «Інститут Громадської Експертизи» (Дніпро), заступник голови Антикорупційної ради з виявлення та оцінки корупційних ризиків при Могилівській ОТГ Дніпропетровської області;

Олексій Андреєв, директор з юридичних питань ГО «Інститут Громадської Експертизи»;

Ольга Ставицька, заступник голови Широківської  територіальної громади Запорізької області;

Тетяна Смірнова, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Могилівської територіальної громади Дніпропетровської області.