Дата: від до Скинути

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України  від  27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», протоколу конкурсної комісії № 2 від 29 червня 2023 року оголошується конкурс на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солотвинської селищної ради.

12:04 30.06.2023

Інклюзивно-ресурсний центр Солотвинської  селищної ради підписав  Меморандум про проєктну, дослідницьку та освітню співпрацю, поширення досвіду та вдосконалення моделей діяльності ІРЦ

Інклюзивно-ресурсний центр Солотвинської  селищної ради підписав Меморандум про проєктну, дослідницьку та освітню співпрацю, поширення досвіду та вдосконалення моделей діяльності ІРЦ

28 червня 2023 року в Інклюзивно-ресурсного центрі Солотвинської  селищної ради був підписаний та укладений Меморандум про проєктну, дослідницьку та освітню співпрацю, поширення досвіду та вдосконалення моделей діяльності ІРЦ між Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України особі директорки Лесі Прохоренко та ІРЦ Солотвинської селищної ради в особі директорки Віри Стойки.

11:18 29.06.2023

В селі Глибокий  Потік  завершено  капітальний  ремонт вулиць Великий та Малий  Боуц

В селі Глибокий Потік завершено капітальний ремонт вулиць Великий та Малий Боуц

В селі Глибокий Потік Солотвинської територіальної громади Тячівського району Закарпатської області завершено капітальний ремонт доріг загального користування місцевого значення, а саме забетоновано дві ділянки вулиці Великий Боуц - починаючи з вулиці Прихозел та до кінця вулиці, також була забетонована повністю вулиця Малий Боуц.

09:28 29.06.2023

Про проєкт U-Report

Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з міжнародним молодіжним проєктом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) реалізує проєкт U-Report. Цей проєкт покликаний у формі онлайн-опитувань через популярні месенджери збирати думки української молоді щодо суспільного життя та завдяки ним генерувати зміни у суспільстві.

17:12 27.06.2023

У період з 19 по 24 червня  в Івано-Франківській області проходив чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту за всіма віковими категоріями спортсменів(чоловіки, жінки, юніори та юнаки).

11:02 26.06.2023

В Центрі безпеки громадян Солотвинської селищної  ради створено Кол-центр для прийому та обробки звернень від громадян з питань стану об’єктів захисних споруд цивільного захисту

В Центрі безпеки громадян Солотвинської селищної ради створено Кол-центр для прийому та обробки звернень від громадян з питань стану об’єктів захисних споруд цивільного захисту

На виконання п. 2 протокольного рішення за результатами робочої наради при голові Тячівської військової адміністрації від 12 червня 2023 року з питань контролю та належної експлуатації захисних споруд, Солотвинською селищною радою створено при комунальному закладі «Центр безпеки громадян Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області» кол-центр для прийому та обробки звернень від громадян з питань стану об’єктів захисних споруд цивільного захисту та наявних проблем. Контактний телефон +380961002100, +380971002100.

12:39 23.06.2023