Дата: від до Скинути

Вручення подяки учениці Солотвинської школи мистецтв за участь та перемогу   в міжнародному -онлайн конкурсі образотворчого мистецтва "YОUTH ART FOR UKRAINE" та

10 липня 2023 року Перший заступник голови Солотвинської селищної ради привітав та  вручив поядку учениці Солотвинської школи мистецтв ЛЕТА АНТОНІНІ, за перемогу   в міжнародному -онлайн конкурсі образотворчого мистецтва "YОUTH ART FOR UKRAINE"

09:05 11.07.2023

Увага! Управління освіти молоді та спорту скасувало конкурси на посаду директорів закладів загальної  середьної та дошкільної освіти

Увага! Управління освіти молоді та спорту скасувало конкурси на посаду директорів закладів загальної середьної та дошкільної освіти

15:03 07.07.2023

КЗ " Центр  надання  соціальних  послуг" тісно співпрацює із старостами сіл

КЗ " Центр надання соціальних послуг" тісно співпрацює із старостами сіл

Реагуючи на повідомлення старости села Топчино та соціального робітника, працівники КЗ "Центру надання соціальних  послуг" Солотвинської  селищної  ради та Служби у справах дітей селищної ради комісійно відвідали найвіддаленіші місця для проведення обстеження умов проживання сімей.

10:51 07.07.2023

Про Всеукраїнський молодіжний центр

Всеукраїнський молодіжний центр – це експертно-ресурсний центр молодіжної роботи, який щодня працює задля розвитку молодіжної інфраструктури та молодіжної роботи по всій території України.

08:53 07.07.2023

В Солотвинському лікувально -діагностичному центрі КНП "Нижньо-Апшанська лікарня" Солотвинською селищною радою закуплено нове сучасне обладнання для обстеження ЛОР-органів у дорослих та  дітей .

Інформуємо Вас, що в Солотвинському лікувально -діагностичному центрі КНП "Нижньо-Апшанська лікарня" Солотвинською селищною радою закуплено нове сучасне обладнання для обстеження ЛОР-органів у дорослих та  дітей .

14:41 05.07.2023

СК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – став учасником всеукраїнських змагань серед аматорських команд з футболу

СК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) подала до Закарпатської асоціації футболу лист щодо бажання виступати у Всеукраїнських змаганнях із футболу серед аматорських команд сезону 2023/2024 року (чемпіонаті та Кубку).

14:50 04.07.2023

27 червня 2023 року на базі ЦПМСД Солотвинської селищної ради відбулася лекція по налагодженню санітарно-епідемічного контролю за підтримки асоціації "Служба організації інфекційного контролю".

17:36 03.07.2023