Дата: від до Скинути

📍 Завершується реєстрація на тренінг для майбутніх закарпатських підприємців за програмою МОП «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес».

18:38 09.06.2023

Перелік боржників станом на 26 травня 2023 року.

ГУ ДПС України у Закарпатській області на виконання вимог статті 12 Податкового кодексу України, відповідно до Бюджетного кодексу України, з метою надходження коштів до місцевого бюджету надає перелік боржників станом на 26 травня 2023 року. Головне управління Державної податкової служби України у Закарпатській області на виконання вимог статті 12 Податкового кодексу України (із змінами, внесеними Законом України від 30.11.2021 № 1914-ІХ), відповідно до Бюджетного кодексу України, з метою  забезпечення надходження коштів до місцевого бюджету направляє перелік боржників Солотвинської територіальної громади  станом на 26 травня 2023 р. у розрізі видів податків, за такими кодами доходів:

16:02 07.06.2023

Онлайн заходу для налагодження співпраці між туристичними операторами та українськими готелями, комплексами, атракціями

Відповідно до листа Державного агентства розвитку туризму від 01.06. 2023 No714//2.4-23 інформуємо про проведення Державним агентством розвитку туризму онлайн заходу для налагодження співпраці між туристичними операторами та українськими готелями, комплексами, атракціями тощо, які знаходяться на територій Закарпатської області. Подія відбудеться 13 червня 2023 року, час проведення буде додатково узгоджений з учасниками. Формат заходу онлайн, кожен учасник виступатиме окремо із забезпеченням збереження комерційної таємниці, тривалість презентації до 10 хвилин. Для участі необхідно до 9 червня 2023 року включно усім пройти реєстрацію за посиланнями: https://forms.gle/LgwyPU26hfD5TZCm8.

15:58 07.06.2023

Адміністрація  ТОВ «Екосіті» повідомляє про вивіз сміття на свята

Шановні абоненти. Вітаємо Вас з святом Святої Трійці , та повідомляємо, що вивіз сміття 5,6 червня  здійснюватися не буде. Вивіз накопиченого сміття буде здійснюватися згідно графіку з наступного тижня.

14:38 02.06.2023

Відзначення Дня захисту дітей та візит посла Румунії в Києві в Солотвинській  ТГ

Відзначення Дня захисту дітей та візит посла Румунії в Києві в Солотвинській ТГ

Вже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children»  прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще.

15:35 31.05.2023

Оновлення каталогу виробників харчової продукції "Смакуй Закарпатське"

Закарпатська обласна військова адміністрація з метою виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Закарпатській області на 2021 – 2023 роки, Програми формування позитивного іміджу та залучення іноземних інвестицій у Закарпатській області на 2021 – 2025 роки проводить оновлення каталогу виробників харчової продукції “Смакуй Закарпатське” для розповсюдження інформації про закарпатських виробників в  Україні та за кордоном.

11:08 31.05.2023

Важлива інформація  щодо водопостачання  в селищі Солотвино

Важлива інформація щодо водопостачання в селищі Солотвино

Шановні  мешканці  селища Солотвино, на днях виникла  проблема  з  водопостачанням, на жаль  керівництву  громади не було доведено вчасно та належним чином про ситуацію, яка склалась. Селищна  рада  докладає максимум  зусиль,  щоб водопостачання в селищі  було забезпечено  належним  чином.

09:50 31.05.2023