Нагадуємо про необхідність оплати за спожиті житлово-комунальні послуги

Наразі Україна переживає складні часи у зв’язку із агресією з боку російської федерації, а деякі її міста виборюють своє право на існування. Звичайно, населення знаходиться у скрутному становищі і потребує соціального захисту та підтримки.

11:12 18.07.2023

ЗАКАРПАТСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ У СПІВПРАЦІ З КАФЕДРОЮ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ТА ДИПЛОМАТІЇ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ІМ.Б.Д. ГАВРИЛИШИНА ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ  ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ за спеціал

ЗАКАРПАТСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ У СПІВПРАЦІ З КАФЕДРОЮ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ТА ДИПЛОМАТІЇ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ІМ.Б.Д. ГАВРИЛИШИНА ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ за спеціал

09:51 18.07.2023

В Ужгороді Консульство Румунії в Солотвині разом із послом Румунії в Україні Александру Віктором Мікулою взяли участь у заходах спрямованих на розвиток двосторонньої співпраці на регіональному рівні

Консульство Румунії в Солотвині і надалі продовжує свої  зусилля, спрямованих на розвиток двосторонньої співпраці на регіональному рівні, та у неділю, 16 липня цього року,  взяли участь разом із послом Румунії в Україні Александру Віктором Мікулою в Ужгороді в серії заходи та зустрічі з представниками керівництва  Закарпатської обласної військової адміністрації та Закарпатської обласної ради. Перший захід зафіксував завершення необхідних процедур для участі групи з 25 дітей українських військових зі 128-ї гірсько-штурмової бригади на Закарпатті та їхніх супутників у таборі в м. Констанца, починаючи з 16 липня цього року,  організованому  неурядовою організацією New Strategy Center з Румунії, очолюваною Джорджем Скутару, який разом зі своїми партнерами зробив цей успіх можливим. У групі студентів також є етнічні румуни, діти українських військових, які перебувають на фронті. Під час двосторонніх зустрічей румунські представники поговорили з головою Закарпатської  ОВА  Віктором Микитою, а також головою Закарпатської облради Володимиром Чубірком про основні двосторонні проекти, які реалізуються, та торкнулися тем, що стосуються нові ініціативи співпраці. Теми щодо продовження підтримки дітей, батьки яких воюють на фронті проти агресії Російської Федерації, будівництва нового мосту через Тису між Сігетом і Білою Церквою, проведення у наступний період зустрічей, присвячених забезпеченню якісної підготовки українських партнерів під час європейського шляху України, розвитку нових транскордонних проектів та оптимізації залізничного сполучення між нашими державами в північно-західній частині Румунії та Закарпатській області України забезпечив основу для особливо корисного діалогу з чіткою перспективою. Ще одна важлива тема стосувалася створення спільних механізмів розширення економічної співпраці на рівні повітів Румунії із Закарпатською областю з конкретною метою збільшення кількості проектів розвитку на користь румунської та української громад.

11:47 17.07.2023

Найближчим  часом  в Солотвинському  ЦНАПі  буде проводити  прийом представник Тячівської філії  Закарпатського  обласного центру  зайнятості

Найближчим часом в Солотвинському ЦНАПі буде проводити прийом представник Тячівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості

Шановні мешканці Солотвинської ТГ, повідомляємо, що у приміщенні відділу"Центру надання адміністративних послуг" Солотвинської  селищної  ради  Тячівського  району, за адресою  село Біла Церква вул.Марамуреська 102, представник ''Тячівська філія Закарпатського обласного центру зайнятості'', найближчим часом буде здійснювати прийом громадян.

12:01 15.07.2023

В Солотвинському  ЦНАПІ  впроваджено  систему  SQS

В Солотвинському ЦНАПІ впроваджено систему SQS

На днях в Солотвинському  ЦНАПі  впроваджено  систему  Smart  qualite  service. Така система  запрацювала  в ЦНАПі  Солотвинської селищної ради  одна із перших  в  Закарпатській області.

18:50 13.07.2023

Запрошуємо до обговорення проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань доступу до публічної інформації»

Національним агентством кваліфікацій проводиться публічне громадське обговорення стосовно проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань доступу до публічної інформації». З метою проведення консультацій Національного агентства України з питань державної служби із заінтересованими особами просимо долучитись до публічного обговорення проєкту (копія додається) за посиланням: https://nads.gov.ua/konsultaciyi-z-gromadskistyu/elektronni-konsultaciyi

16:52 12.07.2023