Дата: від до Скинути

Громадська організація «Молодіжна Платформа» проводить конкурс на створення десяти молодіжних центрів у Закарпатській та Волинській областях. ДОЛУЧАЙТЕСЬ !

Одним із пріоритетів державної молодіжної політики є розвиток життєвих навичок підлітків та підтримка молодіжного активізму на місцях. Важливу роль у розвитку таких навичок молодих людей відіграють молодіжні центри та освітні практико-орієнтовані програми.

13:41 04.08.2023

Допомагаємо ЗСУ

Після  зустрічі в Тячівській РВА з командувачем Батальону територіальної оборони Тячівського району 20  липня 2023 року ,  Солотвинською селищною радою опубліковано лист до всіх мешканців з проханням фінансової підтримки наших військових на ремонт військової техніки, придбання пікапів та інших вантажних транспортних засобів, квадрокоптерів, дронів, та ін. та вже  починаючи з 21 липня 2023 року організовано збір коштів для придбання необхідних засобів та матеріалів.

14:34 02.08.2023

Долучайтесь для надання допомоги  Херсонській області.

Долучайтесь для надання допомоги Херсонській області.

Херсонська обласна військова адміністрація звертається з проханням: для ліквідація наслідків катастрофи територіальної громади Херсонської області, зокрема обласного центру, які потрапили до зони підтоплення, вкрай потребують додаткових ресурсів.

09:38 02.08.2023

Про пріоритетний проєкт Мінмолодьспорту у сфері психічного здоров'я У рамках впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською, Мінмолодьспортом підготовлено галузевий пріоритетний проєкт «Молодіжні центри та активні парки – частина екосистеми психічного здоров’я» (далі – проєкт), Концепцію якого затверджено наказом Мінмолодьспорту від 28.06.2023 № 3816.

09:28 02.08.2023