Дата: від до Скинути

Спеціалізований тренінг «Молодіжна робота, інформована про травму» в рамках програми «Молодіжний працівник»

8 – 10 серпня та 5 – 7 вересня 2023 року з метою посилення компетентностей молодіжних працівників і працівниць впроваджувати освітні та просвітницькі заходи в контексті молодіжної роботи, інформованої про травму, Міністерством молоді та спорту України спільно з Державною установою „Всеукраїнський молодіжний центр” у партнерстві з проєктом Ради Європи „Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ” буде проведено спеціалізовані тренінги  „Молодіжна робота, інформована про травму”.

17:18 01.08.2023

В Солотвинській громаді відзначили День Української державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

11:39 28.07.2023

З днем Української державності!

День Української Державності - його історія День Української Державності започаткували згідно з указом президента України Володимира Зеленського (від 24 серпня 2021 року) та святкуватимуть щороку, 28 липня. Дату вибрали невипадково: саме у цей день в Україні відзначають ще одне велике свято - День хрещення Русі.

08:55 28.07.2023

Вітаємо з днем медичного працівника!

День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. Починаючи з 2023 року День медика в Україні святкують 27 липня.

10:20 27.07.2023