Щодо проведення Всеукраїнської акції «Єдина Україна»

Міністерство молоді та спорту України реалізовує Всеукраїнську акцію «Єдина Україна», спрямовану на формування української громадянської ідентичності серед населення. Онлайн-проєкт покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії.

14:01 30.05.2023

Довідник "ДОПОМОГА ПІСЛЯ ПОРАНЕННЯ " Довідник із прав, обов'язків та алгоритму дій військовослужбовця у разі поранення травми чи захворювання

Закарпатська ОВА інформує про затвердження Генеральним штабом Збройних сил України  Довідника із прав, обов'язків та алгоритму дій військовослужбовця у разі поранення травми чи захворювання

11:51 30.05.2023

Приймаються роботи на стипендію від Президента України для молодих письменників

Приймаються роботи на стипендію від Президента України для молодих письменників Міністерство культури та інформаційної політики України проводить відбір кандидатів на здобуття у 2023 році стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва. Пропозиції на здобуття стипендій вносяться шляхом самовисування громадянами України віком від 14 до 35 років (на момент подачі заявки), які мають творчі досягнення.

16:58 29.05.2023

Завершено ремонт фасаду Нижнь-апшанського ліцею "АПША"

В Солотвиньскій громаді продовжується вдосконалення та модернізація освітніх закладів громади, а саме днями було закінчено капітальний ремонт фасаду будівлі Нижньо-апшанського ліцею "АПША" також проведено заміну старої покрівлі.

14:14 24.05.2023

Про заборгованість зі сплати ЄСВ

Головне управління ПФУ в Закарпатській області надає Вам перелік фізичних – осіб підприємців та юридичних осіб, які мають заборгованість по єдиному соціальному внеску станом на 01.05.2023 р.

11:09 24.05.2023