Дата: від до Скинути

До уваги! Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти молоді та спорту Солотвинської селищної ради не відбувся у зв'язку з відсутністю поданих заяв від кандидатів.

17:43 09.08.2022

Запрошуємо жителів та гостей Солотвинської громади долучитися до Всеукраїнського легкоатлетичного патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ», який проходитиме в рамках державних заходів, присвячених Дню пам’яті захисників України.

11:48 09.08.2022

Р І Ш Е Н Н Я № 40 ради оборони Закарпатської  області від 4 серпня 2022 року "Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави"

12:02 05.08.2022

Примірний алгоритм дій населення Закарпатської області за сигналами оповіщення  цивільного захисту "Увага всім", "Повітряна тривога"