Вічная пам'ять Герою ДЕНИСУ КРУЦЬ

Дата: 22.08.2023 20:11

Сьогодні  в Славутцькій громаді  Хмельницької області попрощалася та провели у вічність, захисника України, штаб-сержанта Круця Дениса Сергійовича, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

ДЕНИС У 2016-2017 роках брав участь в антитерористичній операції на Донеччині.

З 2018 року проживав  в селищі Солотвино  де і працював на КПП "Солотвино- Сігету Мармацієй "

В Солотвині у героя лишилися, дружина та троє дітей.

Штаб-сержант Круць Денис Сергійович загинув смертю Героя 23 березня 2022 року у важких боях за місто Маріуполь Донецької області, тримаючи оборону на металургійному комбінаті «Азовсталь».Фото без опису

За особисту мужність і самовідданість, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Указом Президента України від 24 травня 2023 року нагороджений Орденом за мужність ІІІ ступеня (посмертно).

Всі хто його знав тут в Солотвинській  громаді згадують Дениса як щиру, доброзичливу людину, люблячого, чоловіка, батька, надійного друга, справжнього патріота України.

Поховали Дениса на своій батьківщині в м.Славута  на «Новому кладовищі» із усіма військовими почестями.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Слава Україні! Героям Слава!