«Автобус – 2023»: на Закарпатті Укртрансбезпека перевіряє пасажирські авто

Дата: 14.08.2023 16:54

В Закарпатській області проведуть комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2023» з 4 по 31 серпня 2023 року включно.

Пiд час практичного етапу у вiддiлi органiзують роботу щодо першочергового проведення перевiрок силами спiльних мобiльних груп у першу чергу в тих мiсцях i регiонах, де були скоєнi дорожньо-транспортнi пригоди та зафiксована найбiльша кiлькiсть порушень вимог законодавства про автомобiльний транспорт з боку автомобiльних перевiзникiв.

Також пiд час проведення заходiв державного нагляду (контролю) особливу увагу придiлять: технiчному стану транспортних засобiв, вiдповiдностi зовнiшнього i внутрiшнього спорядження (екiпiрування) транспортних засобiв встановленим вимогам, обов’язковому проведенню передрейсових медичних оглядiв водiїв та передрейсових технiчних оглядiв автобусiв.