З Днем Державного прапора України

Дата: 23.08.2023 10:37

23 серпня, напередодні Дня незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам'яттю та гордістю народу.

З цієї  нагоди саме в цей день всі зібрались разом біля пункту пропуску " Солотвино- Сігету Мармацієй " разом з прикордоними митниками та поліцейськими офіцерами громади щоб вшанувати урочисте підняття Державного  прапора України  під виконання  Державного  гімну України Марією Влад.

Також  вшанували хвилиною мовчання всіх  полеглих які віддали своє  життя за нашу незалежну батьківщину.

Бажаємо злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і перемоги нашій Державі!