Дата: від до Скинути

Важлива інформація, щодо перейменування  однієї з вулиць  Чорновола в селі Біла Церква Тячівського району !

Важлива інформація, щодо перейменування однієї з вулиць Чорновола в селі Біла Церква Тячівського району !

20 вересня  відбулося засідання 26 чергової сесії Солотвинської  селищної ради VIII скликання де розглядалося питання перейменування вулиць в населених пунктах Солотвинської громади. Рішенням № 2042 було прийнято рішення про перейменування вулиць  в населених пунктах Солотвинської територіальної громади.

16:51 29.09.2022

«Готуймося!». Мінрегіон розпочав комунікаційну кампанію з підготовки до опалювального сезону

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону. Міністерство розробило інформаційно-графічні матеріали, спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.

12:05 28.09.2022

Триває прийом заявок від аграріїв на фінансову підтримку у Державному аграрному реєстрі

Міністерство аграрної політики та продовольства України 12 серпня 2022 року запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації всім українським аграріям.

11:50 28.09.2022

Вітаємо з днем рятувальника України!

Вітаємо з Днем рятувальника! Дякуємо за вашу неоціненну працю, відвагу, мужність і неймовірну турботу про людей. Ви - справжні герої. Нехай в житті кожного з вас буде більше спокійних годин. Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості духу, благополуччя, великого сімейного щастя!

10:30 17.09.2022