Вітаємо з днем рятувальника України!

Вітаємо з Днем рятувальника! Дякуємо за вашу неоціненну працю, відвагу, мужність і неймовірну турботу про людей. Ви - справжні герої. Нехай в житті кожного з вас буде більше спокійних годин. Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості духу, благополуччя, великого сімейного щастя!

10:30 17.09.2022

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» 2022 в Україні

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці, залишаємося незламними і продовжуємо боронити свою державу – кожен на своєму фронті.

16:24 16.09.2022

Перелік фізичних – осіб підприємців та юридичних осіб, які мають заборгованість по єдиному соціальному внеску станом на 01.09.2022р

Головне управління ПФУ в Закарпатській області надає перелік фізичних – осіб підприємців та юридичних осіб, які мають заборгованість по єдиному соціальному внеску станом на 01.09.2022р.

16:13 16.09.2022

Перелік суб’єктів господарювання Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області, які мають податковий борг

Головне управління Державної податкової служби України у Закарпатській області надає перелік суб’єктів господарювання Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області, які мають податковий борг за такими кодами доходів:

09:57 15.09.2022