Привітання з Днем адміністратора Центрів надання адміністративних послуг

Щорічно, 6 вересня в адміністраторів ЦНАП є своє професійне свято, схвалене Кабінетом міністрів України та підписане Президентом. Адміністратори є професіоналами своєї справи. Завдяки широкому територіальному охопленню, якісному та неупередженому виконанню обов'язків збільшується суспільний ступінь довіри громадян.

13:59 06.09.2022

З днем шахтаря!

Традиційно в Україні у останню неділю серпня відзначається День Шахтаря!

14:38 28.08.2022

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр, яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв

Обласна військова адміністрація інформує, що 12 серпня 2022 року Міністерство онлайн аграрної політики та продовольства України відкрило для реєстрації  єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників- Державний аграрний реєстр або ДАР ( dar.gov.ua)

15:10 26.08.2022