ДП "Ламелла" запрошує на роботу!!!

Дата: 23.10.2023 10:35

19 жовтня 2023 року була організована чудова екскурсія до підприємства "Ламелла"  начальником кадрів Оксаною ЧОРЕЙ, мета якої ознайомити  з відкритими вакансіями та умовами праці (безкоштовне харчування, безкоштовний транспорт на роботу та з роботи), графік роботи пн-пт 08:00-17:00.

- столяр;

- швачка;

- верстатник деревообробних верстатів;

- шліфувальник;

-складальник меблів;

-оббивальник;

Для проведення екскурсії  були залучені 20 внутрішньо переміщені особи, що проживають в місці тимчасового проживання в смт.Солотвино та відвідано  всі цехи виробництва, де присутні побачили технологічні процеси виготовлення меблевої продукції, роботу сучасних верстатів для обробки деревини, поспілкувалися з висококваліфікованими спеціалістами, навіть «приміряли» деякі професії на себе.

Аналітик підприємства Деяк Михайло Іванович розповів про історію започаткування фабрики, специфіку меблевої справи .

Після екскурсії на нас чекав смачний безкоштовний обід, дякуємо організаторам!!!

Найпозитивнішим результатом зустрічі було виявлення бажання працевлаштуватися та  бажаючі отримали перелік документів для оформлення на роботу.

На екскурсію були запрошені представники Тячівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості та Людмила Банк-директорка Центру надання соціальних послуг Солотвинської селищної ради.