Закупівля спеціальної техніки в рамках транскородонного співробітництва

07 грудня 2020 року  Солотвинська селищна рада уклала договір на поставку   "Екскаватора-навантажувача"  загальною вартістю  2 811 388,95 грн. з  Товариством з обмеженою відповідальністю "Торгова Компанія "Спецзапчасть", закупівля проводилася за кошти донора - Європейського Союзу через Орган управління Спільна операційна програма «Румунія – Україна 2014-2020», в рамках проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації», номер проєкту 2soft/4.2/71 який реалізується Солотвинською селищною радою. Поставка товару очікується до 25 грудня.

16:28 08.12.2020

З днем збройних сил України

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Воно було встановлене постановою Верховної Ради України в 1993 році.

14:52 06.12.2020

Привітання діточок початкових класів  які святкують св. Миколая за григоріанським стилем

Привітання діточок початкових класів які святкують св. Миколая за григоріанським стилем

Щороку 6 грудня католики всього світу відзначають світле й добре свято, яке радує і дітей, і дорослих, – День Святого Миколая (Мікулаш). Напередодні цього свята у Солотвинській ДШМ для учнів початкових класів Солотвинської ЗОШ №3 імені Яноша Бойоі відбувся концерт учнів школи мистецтв. Діти з захопленням дивились концерт та брали участь у конкурсі. Діточок зі святом привітав заступник селищного голови Янош Кочерга, побажал бути слухняними, гарно навчатись та вірити в дива, які творить Святий Миколай та вручив дітям солодощі від селищної ради та Мікулаша.

23:46 05.12.2020

Всім суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють господарську діяльність на території Солотвинської селищної ради

Згідно Доручення №1 від 20.11.2020р. Солотвинською селищною радою спільно з КП «Води Солотвина» розпочато проведення інвентаризації абонентів, роботу з виявлення фактів самовільного безоблікового водокористування, а також перевірку наявності у споживачів необхідної технічної документації (технічних умов на приєднання до централізованого водопостачання і водовідведення).

08:59 01.12.2020

27 листопада відзначає свій День народження депутат селищної ради Ботош Василь Михайлович!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Легкими та змістовими хай будуть Ваші будні, цікавими та яскравими — дні відпочинку. Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою. Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім’я процвітання рідного краю та держави! З повагою Солотвинська селищна рада!

16:28 27.11.2020