Про скликання ІІ позачергової сесії Солотвинської селищної ради VIII скликання

Дата: 19.11.2020 17:05

За ініціативою голови Солотвинської селищної ради Йовдій Василя Михайловича: скликати позачергову другу сесію восьмого скликання, яка відбудеться 25 листопада о 10.00 годині в приміщенні селищної ради, з дотриманням норм карантину.

На розгляд сесії винести слідуючі питання:

1.Про дострокове припинення повноважень депутата Шовак О.І. та визнання обраним депутатом наступного кандидата по списку від ПП «ОПЗЖ».

2.Про утворення виконавчого комітету Солотвинської селищної ради визначення його чисельності та затвердження персонального складу..

3. Про внесення змін у рішення першої сесії восьмого скликання Солотвинської селищної ради №3 від 6 листопада 2020 року  4. Про  створення Солотвинського комунального  закладу «Спортивні арени Маромароша» та затвердження його Статуту       5. Про  створення комунального некомерційного підприємства  «Центр    первинної      медико  -  санітарної   допомоги Солотвинської селищної ради  Тячівського району, Закарпатської області»  та затвердження його Статуту.

6.Про призначення керівника КНП «ЦПМСД ССРТЗ»

7. Про створення комунального підприємства «Солотвинське виробниче управління житлово-комунального господарства»    8.Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старостам сіл Солотвинської селищної територіальної громади.

9. Про уповноваження старост Солотвинської селищної територіальної громади вчиняти нотаріальні дії.

10.Різне.